Окупанти, ймовірно, готуються до жесту доброї волі із лівобережжя Херсонщини

На тимчасово окупованому лівому березі Херсонської області України зафіксовано численні випадки мародерства з боку окупаційних сил. Ця поведінка вказує на те, що окупанти, можливо, не планують залишатися там надовго.

За словами Олександра Толоконнікова, речника Херсонської обласної військової адміністрації, під час телемарафону у неділю, 19 листопада, були випадки, коли вантажівки під’їжджали до покинутих будинків і завантажували все, що можна знайти. Така поведінка розцінюється як знак для місцевого населення про те, що окупанти не мають наміру залишатися в регіоні надовго.

Крім того, 17 листопада пресслужба морської піхоти підтвердила, що Збройні Сили України закріпилися на лівому березі річки Дніпро в Херсонській області після серії успішних операцій у цьому районі.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29