Окупанти готуються до боїв на Херсонщині

Російські окупанти готуються до боїв за Голу Пристань, що на захід від Херсона. У тимчасово окупованому місті у загарбників введено режим підвищеної боєготовності.

Вони також облаштовують оборонні споруди навколо міста. Про це 15 серпня повідомили представники військового руху українців та кримських татар “Атеш”, посилаючись на дані власного джерела.

“Окупанти готуються до боїв за Голу Пристань. Агент “АТЕШ” зі складу 50 обрОН росгвардії повідомляє, що їм дали наказ про початок неофіційної дії режиму підвищеної готовності в Голій Пристані”, – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що всі в’їзди до міста, крім одного, з боку Нової Збур’ївки, перекрито. Контрольно-пропускний режим на блокпостах посилено. Також російські підрозділи займаються організацією додаткових оборонних споруд навколо міста.

“Як кажуть російські пропагандисти: “тривожно стало”. Напевно, рашисти готуються до жесту доброї волі з лівого берега”, – додали представники “АТЕШ”.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29