Окупанти 60 разів обстріляли Херсонщину

Херсонська область знову стала мішенню російських обстрілів, які стали причиною поранень п’яти мирних жителів за минулу добу 27 березня.

За інформацією, оприлюдненою у телеграм-каналі Херсонської обласної військової адміністрації у вівторок уранці, загарбники атакували мирні населені пункти області 60 разів. У результаті було випущено 316 снарядів з мінометів, артилерії, танків, безпілотників та авіації, а також було завдано ракетних ударів.

Херсон, обласний центр, зазнав 8 обстрілів. Одним з постраждалих став освітній заклад, а також приватні та багатоквартирні будинки. Згідно з даними Херсонської міськради, за добу було здійснено 15 обстрілів міської територіальної громади, під час яких було випущено 65 снарядів. В результаті один мирний житель отримав поранення.

Херсонська область продовжує переживати нелюдські напади з боку російських загарбників. Мирні жителі цієї області знову опинилися під загрозою життя та здоров’я. Залишається тільки сподіватися на швидке припинення цієї війни та повернення миру в Україну.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29