Окупаційна влада на Херсонщині змушує місцевих жителів брати російські паспорти

За повідомленням Центру стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки, окупаційна “адміністрація” тимчасово загарбаної частини Херсонщини вигадала новий метод пришвидшення паспортизації, який полягає у навмисному пошкодженні документів українців.

За цим неофіційним розпорядженням, місцевим жителям паспорти замість офіційних зразків видають російські паспорти, які вважаються документами для “виживання”. Це практично ставить місцеве населення в обставини непереборної сили, ускладнює їхні можливості виїзду за межі міст та отримання медичних послуг.

У Центрі національного спротиву зазначають, що цей підхід є більш агресивним порівняно з попереднім і що Кремль намагається зміцнити свій вплив на маріонеткову владу тимчасово окупованих територій.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29