Окупаційна влада Каховки загрожує позбавленням волі за використання гривні

strong>Згідно з повідомленням “голови Каховської адміністрації” Павла Філіпчука, окупаційна влада міста погрожує позбавленням волі тим, хто буде використовувати українську гривню.

Він прирівняв гривню до “іноземної валюти держави-агресора” та заявив, що “порушники понесуть кримінальну відповідальність – аж до позбавлення волі”.

Вже у вересні колишній “мер” Кирило Стремоусов обіцяв вивести гривню з обігу на окупованій території Херсонської області. Зараз, за словами каховського журналіста Олега Батуріна, гривню на лівобережній частині Херсонської області вже майже не використовують через проведення окупантами рейдів по ринках, вилучення товарів, грошей та готівки, що залишає підприємців у страху.

Зазначимо, що такі дії окупаційної влади є порушенням міжнародного права, а використання власної валюти не є злочином.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29