Оголошено підозру херсонському бізнесмену, який при окупантах очолив виправну колонію

Працівники ДБР повідомили про підозру у колабораційній діяльності мешканцю м. Нова Каховка. За даними слідчих, чоловік співпрацював з росіянами під час тимчасової окупації Херсонської області.

Нардепи хочуть ліквідувати ДБР, аби створити нове — проект

Про це повідомила пресслужба відомства.

Слідчими Державного бюро розслідувань встановили, що після повномасштабного російського вторгнення в Україну 42-річний бізнесмен з Херсонщини підтримав окупаційну владу. Він отримав фейкову посаду так званого начальника Дар’ївської виправної колонії №3.

Перебуваючи на псевдопосаді, він виконував покладені на нього окупаційною владою службові обов’язки. Заради отримання фейкової посади він навіть перебрався з Нової Каховки до Дар’ївки.

За даними слідчих, посаду бізнесмен отримав завдяки куму – зрадника, якого росіяни призначили керівником так званого управління служби виконання покарань по Херсонській області. Мабуть, йдеться про Євгена Соболєва, якому в кінці грудня 2022 року оголосили підозру в державній зраді.

Після звільнення правобережжя Херсонської області фейковий начальник виправної колонії втік з окупантами на лівий берег, де зараз продовжує виконувати злочинні накази ворога.

Чоловіку заочно повідомили про підозру у добровільному зайнятті посади в незаконних правоохоронних органах, створених на тимчасово окупованій території (ч. 7 ст. 111-1 Кримінального кодексу України). Санкція цієї статті передбачає покарання до 15 років позбавлення волі.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29