Офіційно про евакуацію дітей з Херсонщини

З небезпечних районів Херсонщини було проведено обов’язкову евакуацію більше ніж 300 дітей. За даними ОВА, починаючи з 14 вересня, вже 305 дітей разом з їхніми сім’ями були евакуйовані з Херсонської області.

5 жовтня, з міста Білозерка, виїхала ще одна родина. Евакуаційним поїздом мати, троє дітей та навіть кішка були евакуйовані до Хмельницького. На місці їхнього тимчасового проживання зустрінуть представники Хмельницької ОВА та організації “Червоний Хрест”.

Також, всі, хто вирішив залишити небезпечні території, отримують підтримку в формі грошових виплат, гуманітарної допомоги, психологічної та юридичної підтримки. Охочі виїхати можуть звертатися до контактного центру Херсонської ОВА за номером 0800 101 102 або до представників місцевих органів самоврядування у своєму населеному пункті.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29