Очолював незаконну колонію: ДБР повідомило про підозру колаборанту з Нової Каховки

Працівники ДБР повідомили про підозру підприємцю з Херсонщини, який співпрацював з росіянами під час тимчасової окупації Херсонської області.

Встановлено, що після російського вторгнення до регіону один з бізнесменів Херсонщини підтримав окупаційну владу та отримав посаду начальника незаконно створеної окупантами колонії на базі Дар’ївської виправної колонії. Заради цього він навіть перебрався з Нової Каховки до Дар’ївки.

За оперативними даними, чоловік отримав посаду завдяки куму – зраднику, який був призначений росіянами керівником «Управління служби виконання покарань».

Після звільнення правобережжя Херсонської області колаборант втік з окупантами на лівий берег, де продовжує виконувати злочинні накази ворога.

Йому заочно повідомлено про підозру у добровільному зайнятті посади в незаконних правоохоронних органах, створених на тимчасово окупованій території (ч. 7 ст. 111-1 КК України).

Санкція статті передбачає покарання до 15 років позбавлення волі.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29