Очолили окупаційну владу: на Херсонщині повідомили про підозру колаборантам (ФОТО)

На Херсонщині повідомили про підозру у колабораціонізмі так званому «миністру інфомаційної політики» та «начальнику департаменту зовнішніх зв’язків та внутрішньої політики» окупаційної влади.

Про це інформує Херсон24 з посиланням на сайт Херсонської облпрокуратури.

За даними слідства, підозрювані пішли на співпрацю з ворогом та зайняли посади «міністра інформаційної політики Херсонської області», «начальника департаменту зовнішніх зв’язків та внутрішньої політики ВЦА Херсонської області».

«На псевдопосадах підозрювані активно співпрацюють з російською окупаційною владою, виконують організаційно-розпорядчі та адміністративно-господарські функції у незаконних органах влади, створених на тимчасово окупованій території Херсонщини. Очолюваний «міністром» псевдоорган забезпечує формування єдиної інформаційної політики країни-агресора на окупованій території, реєстрацію засобів масової інформації, ліцензійний контроль телебачення, радіомовлення та друкованих видань», — йдеться в повідомленні.

Як підсумували в пресслужбі, досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюється УСБ України в Херсонській області. За процесуального керівництва прокурорів Херсонської обласної прокуратури заочно повідомлено про підозру двом місцевим мешканцям у колабораційній діяльності (ч. 5 ст. 111-1 КК України).

Повідомили про підозру у колабораціонізмі

Повідомили про підозру у колабораціонізмі

До слова, як інформував Херсон24, російські окупанти продовжують обстрілювати Херсонщину: внаслідок ворожої атаки по Херсону та області 16 лютого є вбиті та поранені люди, завдано руйнувань цивільній інфраструктурі.

Також, як повідомляв Херсон24, підозру у колабораційній діяльності отримав колишній співробітник БУВР нижнього Дніпра.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29