Новий комплекс дистанційного розмінування використовується для очищення окупованої Херсонщини від мін та снарядів

Сапери Нацгвардії України розпочинають використання комплексу дистанційного розмінування для очищення територій, що були окуповані на Херсонщині, від залишених мін та снарядів російською армією. Про це повідомив речник Нацгвардії, Руслан Музичук, під час телемарафону “Єдині новини”.

За словами Музичука, фахівці пройшли навчання за кордоном з метою підвищення ефективності роботи та безпеки при розмінуванні складних та небезпечних мін та боєприпасів. Він також зазначив, що найбільша кількість саперних груп Нацгвардії працює саме у Херсонській області. За трохи більше ніж місяць їх робота охопила понад 800 гектарів території.

Використання комплексу дистанційного розмінування значно спростить та прискорить процес очищення територій від вибухонебезпечних предметів, забезпечуючи більшу безпеку для саперів. Це ще один крок у напрямку повернення окупованих територій під повний контроль України та забезпечення безпеки цивільного населення.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29