Названо суму єдиного соціального внеску, який сплатили роботодавці Херсонщини

Суб’єкти господарювання Херсонської області у січні-серпні 2023 року сплатили 3845,3 млн гривень єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

У серпні соціальні фонди від платників Херсонщини отримали 691,9 млн гривень.

Головне управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі нагадує, що ЄСВ є джерелом наповнення фондів соціального страхування, з яких здійснюються виплати пенсій, забезпечуються соціальні гарантії на випадок безробіття, нещасних випадків на виробництві чи професійних захворювань.

Обов’язок щодо розрахунку та сплати єдиного внеску покладено на роботодавців, фізичних осіб-підприємців та осіб, які провадять незалежну професійну діяльність. Гарантією надходження цього платежу до бюджету є легальна зайнятість.

У 2023 році мінімальний розмір єдиного внеску становить 1474 гривень за місяць (22% від мінімальної зарплати), а максимальний – 22 110 гривень за місяць (22% від 15 мінімальних зарплат).


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29