Названо район Херсонщини, який найбільше потерпає від ворожих КАБів

Ворожа авіація наносить удари керованими авіабомбами на територію Херсонщини, і найбільше це впливає на села, розташовані в Бериславському районі. Інформацію про це передала керівник об’єднаного пресцентру Оперативного командування “Південь”, Наталія Гуменюк.

За її словами, ситуація залишається напруженою, агресор спрямовує свої удари переважно на мирне населення, намагаючись завдати шкоди цивільним об’єктам. Незважаючи на невдачі на лінії фронту, ворожа сторона активно обстрілює населені пункти, які розташовані праворуч від ріки, на протилежному березі Кінбурської коси. Українські оборонці намагаються стримувати інтенсивність обстрілів, але зазначають, що в умовах дефіциту боєприпасів це ускладнює завдання. Протягом останньої доби, силами оборони було знищено 37 ворожих бойовиків, 2 ракетно-артилерійські установки, 11 великокаліберних гармат різних типів і 2 ворожі човни.

Гуменюк також повідомила, що українські сили знищують бронетанкову техніку противника, а також проводять успішні операції проти центрів керування безпілотниками та станцій розведення електромагнітних засобів.

За її словами, ворог використовує авіацію для нанесення ударів керованими авіабомбами та запальними боєприпасами під час обстрілів. За останню добу, ворожі сили випустили понад 40 керованих авіабомб у зоні відповідальності українських оборонців. Найбільше постраждали села Бериславського району Херсонщини, де ворог спрямовує по 2, 4 або навіть 6 авіабомб на одне село. Ці бомби мають значний руйнівний потенціал, оскільки містять близько 500 кілограмів тротилового еквіваленту. Інформація про кількість постраждалих в результаті цих атак уточнюється, проте за останню добу було зафіксовано принаймні 5 поранених осіб і руйнування кількох десятків житлових будинків. По тому ж часі, ворог використовує запальні боєприпаси, спрямовані на цивільні будівлі, що спричиняє масштабні пожежі.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29