Названо кількість дітей, яких ще не вдалося евакуювати з Херсонщини

Олександр Прокудін, голова Херсонської обласної військової адміністрації, повідомив, що на території, яка перебуває під постійним ворожим обстрілом і була звільнена від окупації, залишається понад 600 дітей.

Прокудін підкреслив, що в умовах небезпеки, які створює російська артилерія та авіація, рішення про обов’язкову евакуацію дітей є необхідним. Він наголосив на тому, що ворог знищує населені пункти, але їхнім найбільш беззахисним жителям, дітям, потрібно забезпечити безпеку.

“Тому ми зробимо все можливе, щоб вивезти їх в безпечніші місця. Якщо ви бажаєте евакуювати своїх дітей, будь ласка, звертайтеся до нашого контакт-центру за номером 0800 101 102”, – підкреслив голова Херсонської обласної військової адміністрації.

За інформацією Прокудіна, з 27 жовтня по 28 жовтня з цих територій було евакуйовано 41 дитину та їхні сім’ї. Всього з 4 жовтня було евакуйовано 147 дітей.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29