Названа кількість людей, які залишилися на деокупованій території Херсонщини

ЗСУ звільнили від російської окупації 228 населених пунктів Херсонщини. На деокупованій території зараз проживає 165 тисяч людей. Це третина від довоєнної цифри в приблизно 500 тисяч людей. 

Про це повідомив начальник Херсонської обласної військової адміністрації Олександр Прокудін на пресконференції Херсонської ОВА.

За його словами, з небезпечних районів області, поряд із лінією розмежування з ворогом, люди від’їжджають, але багато все одно залишаються в області. Вони переміщаються в безпечніші райони.

“Наприклад, у Великоолександрівську громаду переїхало дуже багато людей із Берислава, з Тягинки й так далі. Тобто завжди переміщення є. У безпечніші райони, з інших областей повертаються люди, оселяються. Навіть якщо в них зруйновані будинки, вони живуть у сусідів і відновлюються”, — повідомив Олександр Прокудін.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29