“Намагаються зупинити наших хлопців”: окупанти активізували обстріли Херсонщини

Російські окупанти почали обстрілювати населені пункти, які знаходяться під їхнім контролем на лівому березі Херсонської області. Про це заявив Олександр Толоконніков, речник Херсонської обласної військової адміністрації, 19 листопада в ефірі національного телемарафону.

Толоконніков пояснив, що основним об’єктом обстрілів стало лівобережжя. Він вважає, що це хаотичні обстріли, які проводяться через страх окупантів перед контрнаступом українських сил. Він також зазначив, що вороже озброєння зараз здатне досягати обласного центру з лівого берега.

Крім того, Толоконніков повідомив, що в останні дні російські загарбники активно атакують Білозерську громаду, яка розташована на правому березі Дніпра.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29