На окупованій Херсонщині росіяни задешево скуповують у фермерів зерно

Російські окупанти на тимчасово приєднаних територіях Херсонської області використовують фермерів для набуття зерна за зниженими цінами, з метою його подальшого перепродажу з прибутком. 

“Російські окупанти продовжують здіймати прибуток на українських сільськогосподарях та вигадують нові способи заробітку. Зокрема, на територіях Херсонщини, які знаходяться під тимчасовою окупацією, противник створив “Херсонський агропромисловий кластер”, що здійснює закупівлю зернових та олійних культур у сільськогосподарів”, – повідомляється в заяві.

Зазначається, що всі фермери регіону мають продавати свою продукцію цій структурі за фіксованими цінами, нижчими за ринкові. Після цього зерно передається відповідним структурам, пов’язаним з окупантами, які перепродують його за ринковими цінами та здобувають з цього прибуток шляхом різниці в цінах.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29