На окупованій частині Херсонщини вербують інформаторів

В адміністративних регіонах Херсона та Запоріжжя, що знаходяться під тимчасовим контролем окупаційних сил, спостерігається активний набір інформаторів з числа місцевих жителів без роботи. За інформацією, наданою пресслужбою Центру національного спротиву, ці інформатори здійснюють збір даних про осіб, які підтримують Україну, та колишніх учасників АТО/ООС.

Джерела з підпілля повідомляють про створену мережу інформаторів, які передають інформацію про родичів і друзів, які служать в українських оборонних силах. За цими даними, більшість жителів окупованих територій відмовляється від співпраці з окупантами.

У звіті Центру національного спротиву також згадується про зусилля окупаційних сил залучити “журналістів” з Російської Федерації для пропагандистських цілей на цих територіях. З метою протидії дефіциту місцевих медійних ресурсів, окупанти створили “школу блогерів”, яка фінансується з Росії, з метою підготовки нових пропагандистів.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29