На лівобережжі Херсонщині погіршується гуманітарна ситуація

На тимчасово окупованому лівому березі Херсонської області гуманітарна ситуація погіршується: немає ліків, жителям без російського паспорта відмовляють у медичних послугах, санітарна обробка територій після затоплення не проводиться.

Про ситуацію на лівобережжі розповів в ефірі телемарафону “Єдині новини” перший заступник голови обласної ради Юрій Соболевський.

“Українцям дуже складно. Військові РФ не проводять роботи з санітарної обробки після теракту на Каховській ГЕС. Це загрожує погіршенням епідемічного стану. На людей тиснуть, щоб отримували паспорти РФ, інакше відмовляють у медичній допомозі. У деяких громадах є проблеми з постачанням ліків”, — розповів Юрій Соболевський.

Водночас російські військові посилили фільтрацію. Людей, які рятувались від затоплення в інших громадах і не захотіли виїхати до РФ, не пускають до своїх домівок.

“Я розумію, що це пов’язано з тим, що російські війська повернулися на позиції. Крім того, вони облаштували нові позиції, з яких зараз обстрілюють громади”, — сказав заступник голови облради.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29