На Херсонщини на 10 років відправили за грати “голову” окупаційної адміністрації (ФОТО)

На Херсонщині до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна засуджено окупаційного голову міста Гола Пристань.

Про це інформує Херсон 24 з посиланням на облпрокуратуру.

За підтримання публічного обвинувачення прокурорів Скадовської окружної прокуратури Херсонської області суд визнав винним у колабораційній діяльності місцевого мешканця (ч. 5 ст. 111-1 КК України).

За результатами спеціального судового розгляду його засуджено до 10 років позбавлення волі, з позбавленням права обіймати посади в органах державної влади, державного управління, місцевого самоврядування та займатися діяльністю, яка пов’язана з наданням публічних послуг, строком на 15 років.

Орім того, підлягає конфіскації його майно, що знаходиться у Херсоні – квартира, будинок та три автівки.

Прокурором доведено, що засуджений після окупації Скадовського району добровільно пішов на співпрацю з ворогом та став так званим «головою» Голопристанської окупаційної адміністрації. Він одразу взявся виконувати вказівки рф, спрямовані на утвердження окупаційної влади на місцевості, серед яких призначення «голів» сільських рад, впровадження стандартів освіти країни-агресора та інше.

Спеціальне досудове розслідування здійснювалося УСБ України в Херсонській області.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29