На Херсонщині знайшли знищену російську радіолокаційну станцію комплексу «Зоопарк-1М»

У Херсонській області виявили знищену російську радіолокаційну станцію комплексу «Зоопарк-1М».

Знищена техніка

Знищена техніка

Кадри зі знищеною технікою російський військових показало інформаційне агентство Міністерства оборони України АрміяInform, повідомляє Український мілітарний портал.

Українським військовим вдалося уразити РЛС розвідки позицій ракет та артилерії 1Л261 радіолокаційного комплексу 1Л260 «Зоопарк-1М».

Основним призначенням комплексу «Зоопарк-1М» є розвідка вогневих засобів супротивника та коригування вогню.

Боєприпаси у повітрі виявляються за допомогою РЛС та їх траєкторія обчислюється, дозволяючи визначити як точку запуску, так і район падіння.

Зоопарк-1М

Зоопарк-1М

Це дозволяє не лише виявляти вогневі позиції ворога, а й коригувати роботу власних артилерійських систем.

Комплекс «Зоопарк-1М» створений на тульському підприємстві «Стрела» зі складу Концерну «Алмаз-Антей».

За заявою виробника, продуктивність РЛС та обчислювального комплексу дозволяє визначити координати всіх вогневих засобів противника навіть при масованому артилерійському обстрілі, дати розподілені цільові вказівки та знищити ці засоби до залишення ними позиції стрілянини.

Також застосовано адаптивні методи цифрової обробки інформації, що дозволяють збільшити точність визначення координат, ймовірність виявлення та розпізнавання цілей.

Шасі РЛС комплексу 1Л261 розміщена на універсальному гусеничному шасі ГМ-5955 виробництва підприємства «Мытищинского Машиностроительного Завода».

До складу комплексу входять:

  • радіолокаційна станція розвідки позицій ракет та артилерії 1Л261;
  • машина технічного обслуговування 1І38;
  • резервна електростанція ЕД60.

Передбачено можливість виконання завдань без допоміжних одиниць техніки — лише силами РЛС 1Л261.

Це не перший випадок за війну знищення радіолокаці́йної станції російського комплексу «Зоопарк-1М». У травні минулого року у Чернігівській області також показували знищену російську радіолокаційну станцію 1Л261.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29