На Херсонщині жителі перестали відвідувати водойми через постійні обстріли та замінування

Після підриву армією РФ Каховської ГЕС на Херсонщині у водоймах кишкових чи інших інфекцій не було виявлено, проте заборона на купання є. Крім цього, люди не купаються і через постійні обстріли.

Про це в ефірі телемарафону “Єдині новини” повідомив керівник пресофісу Херсонської ОВА Олександр Толоконніков, передає Суспільне.

“У нас людей від купання зупиняє не ризик кишкових паличок, це неможливо внаслідок обстрілів. Вище греблі вода відійшла настільки, що просто не дійдеш до неї від села, щоб скупатися. А нижче, це просто як самогубство, тому що під постійним снайперським прицілом берег, мінометними та артилерійськими ударами”, — говорить Толоконніков.

Щодо інших річок, каже керівник пресофісу ОВА, як Інгулець, там є проблема з замінуванням берега, тому люди теж не купаються. Якщо заходять у річку ловити рибу ловити, то там, де вже перевірили сапери.

Також Толоконніков розповів, що до затоплених районів регіону продовжують підвозити питну воду. За його словами, найскладніша ситуація у херсонському районі Корабел, у водогонах там технічна вода, тож питну привозять щодня.

“Також є кілька населених пунктів у Бериславській громаді. В одному 40 людей живуть, у другому вісім, туди воду підвозять. В інших населених пунктах вода подається зі свердловин. Де немає електрики, там працюють генератори, щоб погодинно подавати людям воду”, — каже Толоконніков.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29