На Херсонщині збільшилася “сіра зона”

Збройні сили України активно проводять операцію по очищенню островів, розташованих між правим і лівим берегами Дніпра на південь від Херсона, з метою видалення російських окупантів. Цю інформацію оприлюднив Юрій Мисягін, народний депутат і фронтовий волонтер, у своєму твіттер-акаунті. Він зазначив, що було успішно вибито ворога з ділянки між Дачами та Потьомкінським островом.

Також, інформацію про цю подію згадав Телеграм-канал «Донбас Оперативний», зазначивши, що Збройні сили України покращили тактичне розташування на першому, другому і третьому островах на лівому березі Дніпра.

Варто відзначити, що ці повідомлення свідчать про активну діяльність української армії у цьому регіоні та їхню успішну боротьбу з окупантами.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29