На Херсонщині військовий РФ ґвалтував жінку, погрожуючи розправою над дитиною (ФОТО)

На Херсонщині військовослужбовець РФ залякував жителів: проживаючи у будинку жительки без її згоди, він погрожував розправою над її дитиною і ґвалтував жінку.

Про це інформує Херсон 24 з посиланням на Херсонську облпрокуратуру.

За даними слідства, підрозділ підозрюваного з кінця березня 2022 року контролював територію Бериславського району Херсонської області, розмістивши бойову техніку, пересуваючись вулицями і користуючись майном місцевих жителів. При цьому їх принижували, залякували, погрожували розправою і проводили регулярні рейди по домоволодіннях щоб підкорити волю людей.

“Під час таких рейдів підозрюваний російський військовослужбовець прийшов на подвір’я місцевої жительки. Погрожуючи розправою їй та її дитині, підозрюваний здійснив акт сексуального насильства, тримаючи біля жінки ніж. В подальшому він, без згоди постраждалої, почав проживати в її будинку, погрожував розправою над дитиною і ґвалтував. Згідно нових стандартів роботи з постраждалими від сексуального насильства на війні, жінці надана психологічна допомога. Її забезпечують фахівці ГО «Асісто». Всі процесуальні дії здійснюються з урахуванням інтересів постраждалої та захисту персональних даних”, – йдеться в повідомленні.

Херсонська обласна прокуратура стала першою з регіональних установ, де під керівництвом Офісу Генерального прокурора здійснюється процесуальне провадження у справах щодо сексуального насильства, пов’язаного з конфліктом (СНПК). Надалі Офіс Генпрокурора продовжить впровадження нових стандартів роботи з цією категорією злочинів на рівні обласних прокуратур. Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювалося Управлінням СБУ в Херсонській області.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29