На Херсонщині відкрили новий підрозділ пожежної охорони
17:08 6 Серпня
У Бериславському районі зафункціонував новий підрозділ місцевої пожежної охорони. Він базуватиметься у смт Калинівка та буде обслуговувати всі населені пункти громади.
Про це у Telegram повідомив керівник Бериславської РВА Володимир Літвінов.
Підрозділ забезпечений всім необхідним для ефективної роботи з пожежогасіння, тож мешканці Калинівської територіальної громади зможуть швидко отримати допомогу у випадку пожежі або інших надзвичайних ситуацій, – йдеться в повідомленні.
На території Бериславського району працює вже 8 місцевих пожежних охорон, це означає, що тепер у кожній громаді є власний підрозділ пожежної охорони.
Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20
Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29