На Херсонщині судитимуть місцевого жителя, який «керує» захопленим дослідним господарством «Асканійське»

Прокурори Херсонської обласної прокуратури скерувалии до суду обвинувальний акт стосовно мешканця с. Тавричанка за фактом пособництва державі-агресору (ч. 1 ст. 111-2 КК України).

Слідством установлено, що обвинувачений у грудні 2022 року обійняв посаду «руководителя» незаконно створеного «государственного предприятия опытное хозяйство «Асканийское».

На псевдопосаді він допомагає окупантам налагодити роботу підприємства за стандартами держави-агресора з метою повної інтеграції до економічної сфери рф.

Також він вчиняє дії спрямовано на передачу представникам держави-агресора активів отриманих від незаконної діяльності підприємства, яке створене на базі та за рахунок матеріальних ресурсів захопленого дослідницького господарства «Асканійське».


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29