На Херсонщині судитимуть колишнього пенітенціарія за зраду

Прокурори Херсонської обласної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт стосовно колишнього молодшого інспектора відділу нагляду та безпеки державної установи «Північна виправна колонія № 90» за фактом державної зради (ч. 2 ст. 111 КК України).

Слідством установлено, що обвинувачений у травні 2022 року перейшов на бік ворога. Він добровільно обійняв посаду «младшего инспектора группы надзора отдела безопасности» у незаконно створеній установі – «Северная исправительная колония № 90».

Перебуваючи на псевдопосаді, він виконував накази окупаційної адміністрації, діючи у порушення правових норм і стандартів поводження з в’язнями.

Під час обшуку за місцем проживання обвинуваченого виявлено чорнові записи, російську символіку, виписки щодо нарахування заробітної плати у рублях та пропуск до окупаційної установи. Наразі чоловік утримується під вартою, де очікуватиме на вирок суду.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29