На Херсонщині судитимуть колаборанта: він став “замдиректора” водних ресурсів області

Перед судом постане так званий «заместитель директора Басейнового управления водных ресурсов Херсонской области».

Про це інформує Херсон 24 з посиланням на Херсонську прокуратуру.

За процесуального керівництва прокурорів Спеціалізованої екологічної прокуратури Херсонської обласної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт стосовно колишнього інженера Басейнового управління водних ресурсів нижнього Дніпра за фактом колабораційної діяльності (ч. 5 ст. 111-1 КК України).

Слідством установлено, що обвинувачений після початку повномасштабної російської агресії в Україні підтримав дії ворога та впроваджений окупаційний режим.

Він добровільно погодився працювати на окупаційну владу та обійняв посаду так званого «заместителя директора» у незаконному органі влади на тимчасово окупованій території – «Государственное унитарное предприятие «Басейновое управление водных ресурсов Херсонской области».

На псевдопосаді він забезпечував функціонування створеного окупаційною владою органу, виконував організаційно-розпорядчі та адміністративно-господарські функції.

Наразі обвинувачений утримується під вартою, де очікуватиме на вирок суду.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29