На Херсонщині судитимуть ексдиректорку ліцею, яка взялась впроваджувати освітні стандарти рф

Прокурори Херсонської обласної та Олешківської окружної прокуратур скерували до суду обвинувальний акт стосовно колишньої директорки ліцею за фактом колабораційної діяльності та пособництва державі-агресору (ч. 3 ст. 111-1, ч. 1 ст. 111-2 КК України).

Слідством установлено, що влітку 2022 року під час тимчасової окупації Білозерської громади обвинувачена пішла на співпрацю з ворогом. Жінка стала так званим «директором Томинобалковской школы Белозерского муниципального округа» та переєструвала захоплений навчальний заклад в органах окупаційної адміністрації.

На цій псевдопосаді вона впроваджувала стандарти освіти рф, організовувала освітній процес за російськими підручниками, займалась добором працівників та учнів.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29