На Херсонщині створять Координаційну робочу групу з екології

За результатами круглого столу з обговорення екологічних проблем Херсонщини, що виникли наслідок збройної агресії Російської Федерації, в області створять Координаційну робочу групу з екології.

Про це на сторінці у Facebook повідомив Причорноморський центр політичних та соціальних досліджень (ПЦПСД).

ЇЇ завданням буде створення реєстру злочинів російських окупантів стосовно природи. У групу увійдуть представники обласної та районних гілок влади, територіальних громад, громадські активісти та експерти.

“Необхідно точно обрахувати та зареєструвати всі збитки, нанесені з початку повномасштабного вторгнення нашому довкіллю. Для чого це потрібно? Для розв’язання екологічних проблем кожної територіальної громади окремо та всієї нашої області в цілому. Зараз багато міжнародних благодійних фондів пропонують допомогу, але, щоб її отримати необхідно правильно й обґрунтовано порахувати отримані збитки. Тому допомога експертів центру та інших організацій буде вкрай необхідною”, — говорить заступниця керівника Департаменту захисту довкілля Херсонської ОДА Ольга Філіна.

Причорноморський центр політичних та соціальних досліджень розробив посібник для підвищення навичок активістів і місцевого самоврядування в громадах з документування екологічних злочинів РФ картографічним методом, з оцінки шкоди й потреб на відновлення, розробки кошторисної документації: дефектних актів, локальних і зведених кошторисів.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29