На Херсонщині прокуратура у суді вимагає від балансоутримувачів впорядкування укриттів

Прокурори Бериславської окружної прокуратури Херсонської області звернулися до суду з позовами про зобов’язання однієї з селищних рад Бериславського району та комунального закладу вжити заходів щодо приведення у належний стан трьох споруд цивільного захисту.

Про це інформує Херсон 24 з посиланням на Херсонську облпрокуратуру.

Установлено, що на балансі вищевказаних суб’єктів перебувають протирадіаційні укриття, які є обмежено готовими до використання за призначенням, через що не здатні забезпечити захист населення із використанням за призначенням та можуть створити загрозу для життя, здоров’я людей.

Ураховуючи постійні обстріли Херсонщини та невжиття балансоутримувачами заходів щодо приведення у належний стан укриттів, прокурори відреагували цивільно-правовими заходами впливу.

Наразі судом відкрито провадження у справах, їх розгляд триває.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29