На Херсонщині продовжується подолання наслідків дій російських загарбників: що зроблено

Ні на день на Херсонщині не припиняються роботи з подолання наслідків лиха, заподіяного російськими загарбниками.

Детальніше про те, що вдалося зробити протягом останніх декількох днів – у матеріалі Херсона 24 з посиланням на Херсонску ОВА.

Енергетики запустили у Херсоні ще три трансформаторні підстанції, завдяки чому до мережі підʼєднали 175 абонентів. По місту залишається знеструмленими 97 трансформаторів та близько 12,9 тис. абонентів. Роботи з їх підʼєднання до мережі тривають.

Працівники “Херсонгазу” поновили розподіл природного газу до 2 багатоповерхівок та 10 квартир у мікрорайоні Корабел.

“Херсонводоканал” щодня виконує відновлювальні роботи на насосних та каналізаційних станціях. Фахівці проводять прибирання, дезінфекцію, огляд та ремонтують пошкоджене обладнання.

Попередньо розрахували потребу в 50 нових свердловинах для забезпечення водопостачанням, постраждалих через обміління Каховського водосховища. Уже визначено місця для буріння в 13 населених пунктах Бериславського району. У інших — триває обстеження.

Щодо прибирання мікрорайону Корабел, то за чотири дні рятувальники, комунальники та волонтери навели лад на 22 з половиною гектарах територій. Звідти вивезли близько 320 тонн сміття.

Завдяки співпраці з волонтерами та міжнародними партнерами жителі Херсонщини повністю забезпечені питною водою та продуктами харчування.

Постраждалі від “великої води” до кінця серпня можуть отримати грошові виплати, звернувшись до органів соцзахисту населення.

На допомогу від держави маємо 3157 звернень. По 5 тис. гривень вже надійшли на картки або поштою до 1133 людей. На виплати з обласного бюджету претендують 968 родин, з місцевих – 861.

На Херсонщині триває реалізація проєкту “Пліч-о-пліч”, ініційованого Президентом Володимиром Зеленським. Пʼятнадцять регіонів України допомагають з відновленням 26 населених пунктів нашого регіону.

Будівельники з інших областей уже завершили роботи на 67 обʼєктах, нині працюють – на 105. На сьогодні складено 3584 акти обстеження, 3427 дефектних актів та 77 технічних звітів.

Зараз ми шукаємо волонтерів, котрі допоможуть жителям Херсонщини з ліквідацією наслідків підтоплення та ворожих обстрілів. Хочете долучитися? Зверніться до нашого контакт-центру за номером: 0800 101 102.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29