На Херсонщині останніми днями зменшилася кількість обстрілів, – ОВА

Протягом останніх п’яти днів було зафіксовано суттєве скорочення обстрілів на території Херсонщини, заявив речник Херсонської Операції об’єднаних сил (ОВА) Олександр Толоконніков у програмі “Ми-Україна”. У середньому за добу кількість обстрілів зменшилася з 500-600 до 200-250 разів.

Речник також повідомив, що деякі дні пройшли без жертв та поранених серед місцевого населення, завдяки відмінній роботі Збройних Сил України, які успішно протистоять позиціям ворога. Однак, російські війська продовжують активні дії та напади, що призводить до значної кількості поранених з боку ворожих військових. Військові російського угруповання також розгортають нові польові шпиталі та перетворюють цивільні лікарні на військові, щоб надавати допомогу пораненим.

Останньої ночі жителі звільненої Херсонщини почули вибухи через запуск російських “шахедів” в регіоні. Також були обстріли обласного центру Херсона з артилерії з окупованого лівого берега. Додатково, російські окупаційні сили здійснили авіаудари по Зміївці, завдали ушкоджень фермерському господарству та приміщенню шкільного спортзалу. Щасливо, ці напади обійшлися без загиблих та поранених.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29