На Херсонщині окупанти влаштували терор українцям через медиків

Російські окупаційні війська чинять шалений тиск на українців, які відмовляються отримувати документи держави-агресора. Зокрема громадян України обмежують у наданні медичних послуг.

Про це розповів перший заступник голови Херсонської обласної ради Юрій Соболевський в інтерв’ю агенству “Укрінформ”. За його словами, в окупації дуже важко вижити без російського паспорта.

Крім того, окупанти проводять посилені перевірки на блокпостах та перевірять наявність документів РФ.

“Це дуже складно (виживати без російського паспорта в окупації. – Ред.), тому що тиск на людей, які не оформили цей паспорт, – шалений просто. І через обмеження до медичних послуг. І через посилені перевірки на блокпостах”, – сказав Соболевський.

У деяких медичних установах українцям без документів Росії просто відмовляють в обслуговуванні. Є лікарні, де з українським паспортом людей ще приймають, але погрожують, що наступного разу “поблажок” не буде.

У більшості випадків такі погрози походять саме від лікарів, яких окупанти звезли до окупованих міст України з Росії. Водночас, за словами Соболевського, місцеві лікарі ставляться до населення по-іншому.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29