На Херсонщині окупанти вбили матір героя

За інформацією Каховської міської територіальної громади у фейсбук від 26 січня, в результаті ворожого обстрілу одного з районів Каховки загинула Ліфінцева Лариса Борисівна. Жінці було 64 роки. Також поранення отримали її донька та онука.

Лариса Ліфінцева – матір Олега Ліфінцева, загиблого учасника АТО. Його було посмертно нагороджено орденом “За мужність” ІІІ ступеня. У червні 2014 року він загинув під час збиття росіянами військово-транспортного літака Іл-76. Тоді загинули 40 десантників 25-х окремої Дніпропетровської бригади і 9 членів екіпажу.

Того ж року на фасаді Каховської середньої школи №2 було встановлено меморіальну дошку. А вулицю, де проживав загиблий герой перейменували на його честь. У Олега залишилася дружина та дочка.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29