На Херсонщині можна отримати безоплатну правову допомогу

Після звільнення населених пунктів вкрай необхідно, аби громадяни розуміли, куди можна звернутися по допомогу.

Тому у травні на Херсонщині відновили роботу Великоолександрівське та Нововоронцовське бюро правової допомоги. Відтоді до юристів звернулися вже близько 400 громадян.

У бюро люди можуть дізнатися інформацію щодо отримання компенсації за пошкоджене чи зруйноване майно, державної допомоги, виплат і компенсацій, а також щодо прийняття й оформлення спадщини.

Аби спростити доступ мешканців регіону до безоплатної правової допомоги, юристи відновили роботу консультаційних пунктів на базі органів Пенсійного фонду, Служби зайнятості тощо. Крім того, здійснюються виїзні консультування.

Дату, час і місце роботи консультаційних пунктів у Херсонській області можна переглянути за посиланням.

Щоб отримати правову допомогу, зателефонуйте на гарячу лінію системи надання безоплатної правової допомоги за номером: 0 800 213 103 або через Telegram на номер: (067) 721-31-03 (з понеділка до п’ятниці з 08:00 до 18:00).


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29