На Херсонщині люди ховаються від псевдовиборів

Псевдовибори, проведення яких імітують на Херсонщині окупанти, це театр абсурду, який не має нічого спільного з демократією та волевиявленням.

Загарбники намагаються зробити картинку для власної аудиторії, щоб показати, що нібито люди обирають окупаційну “владу”, повідомляє “УНІАН”.

“Станом на зараз вони вже намалювали більше 50% явки”, – повідомив перший заступник голови Херсонської обласної ради Юрій Соболевський

На окупованій частині Херсонщини залишається тільки 30% населення з тих, хто проживали раніше. В жителів окупованої території Херсонщини найбільша проблема в тому – як сховатися і не брати участь в цьому абсурді. Колаборанти з урнами для голосування ходять по будинках людей у супроводі озброєних росіян.

“Звичайно, це вже є психологічний тиск, коли до тебе під хату підходять і кажуть взяти участь в цьому голосуванні. А коли в тебе за спиною твоя родина та діти, то людям важко відмовляти, бо бояться , що будуть застосовані будь-які засоби впливу на цих людей, в тому числі й обвинувачення в екстремізмі”, – додав він.

“Щодо “кандидатів”, там асорті”, – зазначив Соболевський.

В списках частково колаборанти з Херсонщини – деякі з них були в херсонському політикумі, а більшість це люди без жодної історії успіху, а ще частина – це не мешканці Херсонщини.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29