На Херсонщині колаборанти зайняли керівні посади в окупаційних адміністраціях

У Херсонській області зрадники зайняли керівні посади в окупаційних адміністраціях.

Про це інформує Херсон 24 з посиланням на Херсонську облпрокуратуру.

За даними слідства, підозрювані в умовах воєнного стану пішли на співпрацю ворогом. Перший підозрюваний обійняв псевдопосаду «голови Верхньорогачицької ВЦА Херсонської області».

“Для утвердження окупаційної влади він переконував односельчан у втраті здатності держави України здійснювати управління областю та закликав їх до покори та співпраці з країною-агресором. Він формував структуру та штат незаконних органів влади Верхньорогачицької селищної територіальної громади, вживав заходів для підпорядкування окупаційній владі комунальних установ та місцевих приватних підприємців”, – йдеться в повідомленні.

Інша підозрювана стала «Першим заступником голови ВЦА Бериславського адміністративного району». Жінка виконувала адміністративно- розпорядчі та господарські функції у незаконно створеному органі влади.

Досудове розслідування здійснюється слідчими УСБ України в Херсонській області.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29