На Херсонщині колаборанти займалися проведенням фейкового “референдуму” (ФОТО)

Ще двоє мешканців Херсонщини підозрюються у колабораціонізмі: під час проведення окупантами псевдореферендуму були головою та секретарем «ДВК».

Про це інформує Херсон 24 з посиланням на Херсонську облпрокуратуру.

За процесуального керівництва Херсонської окружної прокуратури двом місцевим мешканцям заочно повідомлено про підозру у колабораційній діяльності (ч. 2 ст. 28, ч. 5 ст. 111-1 КК України).

За даними слідства, у вересні 2022 року один із підозрюваних очолив так звану «дільничну виборчу комісію», створену окупаційною владою на території міста Херсона для проведення незаконного референдуму. Він здійснював підбір членів так званого «виборчкому», видавав бюлетені та організовував обхід осель мешканців для проведення незаконного процесу. Окрім того, заручившись підтримкою окупантів він очолив захоплену місцеву школу та змушував працівників брати учать у псевдореферендумі.

Другий підозрюваний, став так званим «секретарем ДВК». Він складав списки виборців та здійснював підрахунки бюлетенів. Досудове розслідування триває.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29