На Херсонщині колаборантка брала участь у проведенні “псевдореферендуму” (ФОТО)

Перед судом постане ще одна мешканка Херсонщини, яка брала участь у псевдореферендумі.

Про це інформує Херсон 24 з посиланням на Херсонську облпокуратуру.

Олешківською окружною прокуратурою Херсонської області затверджено та скеровано до суду обвинувальний акт стосовно мешканки Херсонської громади за фактом колабораційної діяльності (ч. 5 ст. 111-1 КК України). Слідством установлено, що обвинувачена брала участь у роботі так званої виборчої комісії, створеної окупаційною владою для проведення псевдореферендуму.

З 23 по 27 вересня жінка у супроводі озброєних представників рф ходила по домівках жителів сіл Киселівка, Благодатне, Клапая з бюлетенями та урною, закликаючи їх брати участь у незаконному голосуванні. Також вона здійснювала підрахунок бюлетенів з відмітками та поміщала їх до спеціальних сейф-пакетів, після чого передавала військовим рф.

Як нагадали в прокуратурі, раніше за підтримання публічного обвинувачення прокурорів за аналогічні дії на цій же території до 5 років позбавлення волі засуджено вже чотирьох спільниць обвинуваченої.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29