На Херсонщині депутат-колаборант очолив окупаційний відділ поліції (ФОТО)

Колишньому депутату райради з Херсонщини, який очолив окупаційний відділ поліції повідомлено про підозру у колабораціонізмі.

Про це інформує Херсон 24 з посиланням на Херсонську облпрокуратуру.

За процесуального керівництва Херсонської обласної та Каховської окружної прокуратур заочно повідомлено про підозру колишньому депутату Каховського району у колабораційній діяльності (ч. 7 ст. 111-1 КК України).

За даними слідства, підозрюваний пішов на співпрацю з окупаційною владою та добровільно зайняв посаду так званого «начальника отдела полиции города Каховка».

На псевдопосаді посаді він сприяв встановленню та функціонуванню правоохоронної системи держави-агресора на тимчасово окупованій території Херсонщини. Досудове розслідування здійснюється УСБ України в Херсонській області.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29