На Херсонщині 32-річний чоловік підірвався на ворожій міні: йому ампутували кінцівку

У с.Олександрівка на ворожій міні підірвався місцевий житель. Виїздом на місце події слідчо-оперативної групи було встановлено, що 32-річний чоловік пішов через ставок подивитися, чи можна проїхати на поле, яке йому належить.

Під час переходу через ставок чоловік наступив на міну, відбувся вибух. Потерпілого доставили в лікарню, у нього мінно-вибухова травма, травматична ампутація кінцівки та травматичний шок.

Поліція вкотре нагадує громадянам про заборону відвідування лісових насаджень, полів, берегів річок, особливо там, де відбувалися бойові дії або знаходилися ворожі війська, аж поки територія не буде оглянута саперами. Не ігноруйте таблички і знаки, що попереджають про мінну небезпеку.

За всіма фактами слідчі поліції відкрили кримінальні провадження за ст. 438 Кримінального кодексу України (Порушення законів та звичаїв війни).


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29