Могли бути причетними до підриву ГЕС: біля Каховки було ліквідовано колону окупантів

Українські військові під час зіткнення біля Каховки в районі Херсонської області знищили транспортний кортеж, який належав російським військовим. Виявлено, що цей конвой був частиною 205-ї мотострілецької бригади армії Російської Федерації. Вважається, що ця бригада може мати причетність до вибуху, що стався на Каховській гідроелектростанції.

Про це повідомив військовий аналітик Олександр Коваленко.

Він також поділився подробицями атаки, назвавши її захоплюючою. Атака була спрямована на кортеж 205-ї мотострілецької бригади 49-ї армії, яка розташована в районі Каховки. Коваленко зазначив, що ця сама бригада вже раніше була звільнена від солдатів, які розповідали про високі втрати через дії свого командування. Це свідчить про наявність проблем у внутрішніх структурах цієї бригади.

На відео, знятому російськими військовими, видно наслідки нападу. Зіпсовані транспортні засоби та пошкоджені обладнання видно на записі. Також додано коментар від людини, яка озвучує події на відео, зазначаючи, що не всі пошкоджені транспортні засоби потрапили у кадр.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29