Мікрорайони Корабел і Острів придатні до життя після сходження води, -Херсонська ОВА

У Херсоні мікрорайони Корабел і Острів придатні до життя після сходження води, туди вже подали газопостачання в багатоквартирні будинки.

Про це в телемарафоні “Єдині новини” повідомив керівник пресофісу ОВА Олександр Толоконніков.

За його словами, в мікрорайони подали технічну воду, через день дадуть питну воду, бо зараз іде дезінфекція водопроводу.

“Електропостачання теж відновлюється, але є проблема з тим, що високовольтний кабель ішов під землею, і треба більше часу на його випробування. Він був у воді довгий час”, — говорить Толоконніков.

Щодня на Херсонщині беруть аналізи в декількох місцях річки, колодязів, свердловин — все в нормі, говорить Толоконніков. У воді є завищений вміст заліза і мулу, але ніяких кишкових паличок немає.

Наразі один будинок у Калинівській громаді залишається підтопленим, решта — без води, але ґрунтові води ще досить високо.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29