Мешканець Херсонщини очолив при окупантах водне господарство та забезпечував ворога необхідним

Спеціалізованою екологічною прокуратурою Херсонської обласної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт стосовно мешканця м. Берислав за фактом колабораційної діяльності та пособництво країні-агресору (ч. 5 ст. 111-1, ч. 1 ст. 111-2 КК України).

Слідством установлено, що у липні 2022 року під час тимчасової окупації Бериславського району обвинувачений пішов на співпрацю з ворогом. На початку серпня він отримав від окупаційної влади посаду «администратора» так званого «Бериславского управления «Оросительных систем».

На псевдопосаді він забезпечував функціонування підприємства та перереєстрував його за законодавством рф, здійснював добір працівників та розпоряджався майном. На території очолюваного ним підприємства здійснювався ремонт російської техніки, а для потреб армії країни-агресора він передав спецтехніку та два автомобіля.

Окрім того, погрожуючи керівнику Бериславської дільниці Каховського міжрайонного управління водного господарства, підозрюваний заволодів автівкою, яку використовував у власних цілях. Спеціальне досудове розслідування здійснювалось УСБ України в Херсонські області.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29