«Люди через вікна бачать загиблих» – речник ОВА про ситуацію на окупованій Херсонщині

Внаслідок руйнування Каховської ГЕС на окупованому лівому березі Дніпра в Херсонській області є багато загиблих і безвісти зниклих, сказав речник Херсонської обласної військової адміністрації Олександр Толоконніков в ефірі Радіо Свобода.

За його словами, підтвердити ці факти офіційна влада Херсонщини не може, однак ті, хто перебуває зараз на лівобережжі, повідомляють про загиблих і кажуть, що бачать їх через вікна будинків.

«Дуже багато на лівобережжі є повідомлень про те, що люди безвісти зникли. Ми не можемо офіційно підтвердити факти загибелі. Але дуже багато повідомлень про те, що люди бачать через вікна в деяких домівках людей, які там є, які загинули. Тому ми чекаємо перш за все на допомогу міжнародної спільноти, щоб вони, можливо, посприяли «зеленому коридору», щоб допомогти людям, які там ще залишаються також, можливо, провести ексгумацію тіл, які там є», – сказав Толоконніков ефірі програми «Свобода Ранок».


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29