Лікарні Херсона отримали 3 авто швидкої допомоги (ФОТО)

Сьогодні, завдяки спільній роботі Херсонської міської військової адміністрації та іноземних волонтерів, медичні установи міста Херсона отримали три автомобіля швидкої допомоги марки Renault Trafic.

Передали автівки та медичний гуманітарний вантаж представники французької гуманітарної організації «Pompiers Humanitaires Solidaires».

Начальник Херсонської міської військової адміністрації Роман Мрочко зазначив: «Ми дуже вдячні нашим партнерам – не тільки з Франції, а також і з інших країн, які нам допомагають. Ми і надалі співпрацюватимемо з різними організаціями та волонтерами. Ми будемо вдячні за будь-яку допомогу».

Обладнані автівки отримали Херсонські міські клінічні лікарні ім. Є.Є. Карабелеша та ім. А. і О. Тропіних, а також Херсонський міський перинатальний центр. Окрім цього, французькі благодійники передали 275 індивідуальних аптечок для наших захисників.

Під час окупації ворожі війська пограбували місто, було вкрадено та вивезено обладнання з лікарень, комп’ютерна техніка та транспортні засоби. І на даний час місту дуже необхідна гуманітарна допомога для цивільного населення, транспортні засоби як спеціального призначення, так і для перевезення гуманітарної допомоги цивільним.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29