Колишня депутатка Генічеської міськради отримала підозру в колабораціонізмі

Стала так званою «головою Генічеської ВЦА» при окупантах – колишня депутатка підозрюється у колабораціонізмі.

За процесуального керівництва Херсонської обласної та Генічеської окружної прокуратур заочно повідомлено про підозру колишній депутатці міської ради у колабораційній діяльності (ч. 5 ст. 111-1 КК України).

За даними слідства, у серпні 2022 року підозрювана добровільно пішла на співпрацю з ворогом та обійняла посаду так званої «голови Генічеської військово-цивільної адміністрації Херсонської області».

На псевдопосаді вона організовує роботу незаконно створеного органу влади, здійснює підбір кадрів, взаємодіє зі збройними силами рф, а також іншими спеціалізованими службами держави-агресора.

Також підозрювана сприяє російській паспортизації місцевих мешканців та неодноразово брала участь у масових заходах спрямованих на популяризацію країни-агресора.

Досудове розслідування здійснюють слідчі УСБ України в Херсонській області.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29