Колишнього помічника судді з Херсона підозрюють у держзраді

Колишній помічник судді апеляційного суду Херсонської області, який співпрацював з ФСБ РФ, отримав підозру у державній зраді.

Про це в Telegram повідомила прокуратура Херсонської області.

Як встановило слідство, підозрюваний надавав куратору від ФСБ інформацію про проукраїнських мешканців, представників правоохоронних та судових органів, проводив збір та аналіз фактичної ситуації у місті.

Одним із завдань, яке він виконав — відзняти та передати відео проукраїнського мітингу у Херсоні, за яким спецслужби РФ виявляли організаторів та нейтралізували їх, йдеться в повідомленні.

Також у квітні минулого року він обійшов домівки правоохоронців та депутата місцевої ради, щоб надати куратору актуальну інформацію про їх місце перебування. Досудове розслідування триває, повідомила прокуратура.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29