Колишній посадовець з Херсонщини співпрацював із окупантами

Колишній заступник керівника одного з управлінь Білозерської селищної ради під час окупації пішов на співпрацю із ворогом.

Як повідомляє Херсонська обласна прокуратура, в червні 2022 року під час тимчасової окупації Херсонщини експосадовець пішов на співпрацю з ворогом та обійняв посаду «начальника отдела образования» у незаконному створеному органі «ВГА Белозерской поселковой территориальной громады Херсонской области».

На псевдопосаді чоловік виконував організаційно-розпорядчі та адміністративно-господарські функції, контролював виконання наказів окупаційної влади щодо організації навчального процесу за стандартами рф.

Також, беручи участь у зборах директорів навчальних закладів він схиляв присутніх до співпраці з ворогом.

Прокурори Херсонської обласної та Олешківської окружної прокуратур скерували до суду обвинувальний акт щодо нього за фактом колабораційної діяльності (ч. 5 ст. 111-1 КК України).

Спеціальне досудове розслідування здійснювалося слідчими УСБ України в області.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29