Кабмін призначив нову заступницю голови Херсонської ОДА

Кабінет міністрів погодив призначення Ольги Малярчук заступницею голови Херсонської облдержадміністрації.

Про це повідомив у Telegram представник уряду у ВР Мельничук.

Малярчук – членкиня команди губернатора Миколаївської області Віталія Кіма. Там вона була радницею голови ОДА з питань військовослужбовців. У Миколаєві вона відома як волонтер, ініціатор створення громадської організації матерів та дружин військовослужбовців «Оберіг», яка раніше керувала Центром допомоги учасникам АТО при Миколаївській облдержадміністрації, повідомляє видання NickVesti.

Ольга Малярчук була активним членом політичної партії «Європейська Солідарність».

У 2015 році вона балотувалася у депутати Миколаївської міської ради від Блоку Петра Порошенка, проте не набрала достатньої кількості голосів.

Також у 2019 році Ольга Малярчук була кандидатом у народні депутати по 128 мажоритарному округу у Миколаївській області від партії «Європейська солідарність».

У вересні 2020 року вона повідомила, що виходить із партії «Європейська солідарність» з об’єктивних причин, проте зазначила, що не йде з активного політичного життя і, як і раніше, підтримує Петра Порошенка.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29